Bře 312013
 

Konečně jsem se dopracoval k mému prvnímu podváděcímu dni. Průběžné vážení během týdne naznačovalo, že jsem neshodil vůbec nic. Dokonce jsem se vážil v pátek v noci a měl jsem 120 kilo. Ale jak píše Tim, nesmíme se upínat jen na váhu. Důležitá jsou i další měření. Třeba CPC.

Ráno jsem si tedy změřil CPC a zvážil se. Věřte nebo ne, ráno ukazovala váha, oproti nočním 120 kilům, pouze 118. Sám to nedokážu pochopit. CPC jsem měl 432,5. Tedy 0 14,5 cm menší! Takže páteční chmurná nálada z průběžného vážení byla okamžitě zahnána.

Ke snídani jsem si dal dva krajíce chleba s máslem a čokokrémem a teplé slazené mléko. Po týdnu absolutně bez cukru jsem to vnímal celým tělem. Celý den jsem jedl opravdu vše tak jako bych žádnou dietu vůbec nedržel. Ani porce jsem nijak neomezoval. Odpoledne přišli na návštěvu známí, tak jsem si k tomu všemu podváděcímu jídlu dal ještě kofolu s rumem. A celkem dost. Ještě dodám, že když piju alkohol tak s prominutím žeru. Jídla jsem  tedy za celý den spořádal více než normálně. Jakou jsem měl ráno radost, když jsem na váze četl 118,5 kg, asi nemusím dlouze vysvětlovat…

Zobrazeno: 210 krát