Den nula

 Publikoval  4HT - hubneme
Bře 282013
 

Jak jsem psal v minulém článku, koupil jsem si knihu Čtyřhodinové tělo od Tima Ferrisse a doslova přehltal první kapitoly týkající se odbourávání tuku. Řekl jsem si, že si to přečtu ještě jednou, pomalu a budu si dělat poznámky abych mohl začít experimentovat s nízkosacharidovou dietou. Jenže „pomalé“ čtení bylo moc pomalé, tak jsem do toho zhruba v půlce skočil po hlavě.

A tak jsem v pondělí 28. března začal držet nízkosacharidovou dietu. Odpoledne jsem se zvážil, změřil CPC (viz tabulka) a vyfotografoval. Řeknu vám, své tělo znám dobře ale takhle na fotkách, jen v trenýrkách… Myslím, že už bylo na čase.

První tři dny byly ve znamení shonu. Trochu jsem podcenil logistiku (neměli jsme doma dostatek ingrediencí) a taky skutečnost, že všechno jídlo jsem si začal chystat sám. Stalo se tak třeba, že v devět večer jsem s hrůzou zjistil, že nemám uvařené luštěniny na další den.

Dnes je čtvrtek a pomalu se začínám dostávat do tempa. Včera jsem si ale zapomněl koupit maso, tak jsem byl bez. Katka by mi ho i koupila, jenže jsme se domluvili, že to udělám sám… No co už. Chybama se člověk učí. Budu si v tom muset udělat systém.

Zobrazeno: 151 krát