Úno 012012
 

Tohle je moje životospráva, kterou dodržuji během přestavby mého těla. Kdo nevěří ať tam běží. Nebo ať to zkusí. Není nic jednoduššího.

Jídlo

5:30 – snídaně – míchaná vejce (někdy přidávám čočku, fazole, … ) – počet vajec si doplňte každý sám podle potřeby. Já jsem začal na dvou, po asi pěti měsících jsem zvýšil na tři.

10:00 – svačinamasová směs s luštěninami, syrová zelenina (co je po ruce – brokolice, mrkev, rajčata, květák). Syrová zelenina je podstatná část mého celodenního stravování.

14:00 – svačinamasová směs s luštěninami, zelenina

18:00 – večeře – pokud zůstal zbytek ze svačin, tak masová směs s luštěninami, zelenina, kysané zelí, ohřátá mražená zelenina, špenát (rozmrazený, ochucený solí a česnekem. Nic víc.), konzerva rybiček, tvaroh, klobása, … Napsal jsem různé možnosti jídla. Samozřejmě, že nejím všechno dohromady 🙂

Časy jsou pouze orientační. Jím tak abych nepociťoval pocit hladu. Malý hlad nevadí ale nesmí přijít tzv. „vlčí hlad“. To je špatně.

Pitný režim a doplňky stravy

Ráno po probuzení a hygieně si natočím půllitr vody z kohoutku, vypiji cca 0,4 l. Zbytkem zapiji po snídani Magnesium, Calcium, Zinek, Draslík a B-komplex. Všechno tablety s čistou formou potravinového doplňku. Během dne piji Huhu koktejl (2 l). Odpoledne si dávám s manželkou kávu a pokud mám Huhu vypitý brzy, piji obyčejnou vodu, popř. si do ní kápnu citron. Večer si dělám půl litru zeleného čaje nebo půllitr vody s citronem. Během dne tak mám zaručený přísun tekutin v objemu minimálně 3 litry (ranní voda, Huhu, večerní čaj).

Pohybová aktivita

Nic zvláštního, a navíc, nedělám. Pouze normální pohybová aktivita: jsem geodet, takže chození po venku (ale ne každý den – někdy to je celodenní sezení u počítače) a domácí práce na zahradě. Všechno tohle je aktivita, kterou jsem vykonával i před přestavbou těla. Večer jdu většinou na procházku s naší fenkou Bárou. Před spaním si krátce (cca půl hodiny) zacvičím kvůli mým problémům s vyhřezlou ploténkou.

Zobrazeno: 417 krát