Bře 102013
 

Tak jsem si koupil knihu Čtyřhodinové tělo Tima Ferrisse. Poradil mi to někdo, už ani nevím kdo (ale já to zjistím), na naší, dnes už pravidelné akci „Lednové grilování u Dehnerů“, konané letos v únoru :-). Stalo se to tak, že v týdnu po této akci jsem našel v telefonu strohou poznámku – čtyřhodinové tělo. Nic víc. Nic míň.Začal jsem hledat na webu… a našel. Nejdřív jsem přečetl pár ohlasů od lidí, kteří si knihu koupili a začal tušit, že tohle by mohlo být to pravé ořechové. Stáhl jsem si proto ukázku zdarma a po přečtení pár stránek věděl, že Timothy Ferriss je přesně moje krevní skupina. Ukázku jsem ani nedočetl do konce a už si kupoval celou knihu.

Zde ještě musím podotknout, že knihy nebyly nikdy mým kamarádem a přečetl jsem (bez donucení – tzn., že mně to bavilo) cca před deseti lety pár knih od Kulhánka a Kinga. Jak mně to tehdy chytilo, tak mně to i po cca půlroce zase pustilo. Prostě nebyl ani čas, ani nálada, možná to bylo i tím, že nebyl novější Kulhánek. Kdo ví… Ke knihám jsem se vrátil loni, když jsem si koupil iPad. Tedy, ke knihám elektronickým. iPad mi otevřel úplně nové možnosti čtení knih. Najednou jsem měl u sebe všechny mé oblíbené knihy a mohl jsem číst při sebemenší příležitosti.

Tolik tedy odskok do minulosti. Prostě jsem si koupil elektronickou verzi knihy a postupně zjišťoval, že přesně tohle by mohlo fungovat. Po přehltání všech kapitol týkajících se odbourávání tuku jsem se uklidnil, a tyhle kapitoly začal číst ještě jednou, pomaleji a dělal si poznámky k mému „experimentu“.

Zobrazeno: 170 krát