Dub 202013
 

A máme tady třetí podváděcí den a zároveň první měsíc od zahájení nízkosacharidové diety. Ráno jsem zase nemohl dospat. Nějak si poslední dobou neumím užít víkendu, kdy se můžu pořádně vyspat. Ale takové problémy mívám už dost dlouho, takže nepředpokládám, že je to důsledek diety.

Takže ráno jsem hupnul na váhu a změřil CPC. Hmotnost jen o jedno kilo nižší ale CPC o 5,5 cm. Trochu mně zklamala ta hmotnost ale není každý den posvícení. Hned po tom jsem se vyfotografoval a změřil tlak, což mi výrazně zvedlo náladu. Fotky fakt stojí za to.

V posledních dvou týdnech jsem v posilovně (jednou týdně půl hodiny – součást terapie po výhřezu ploténky) cvičil s větší zátěží, a poslední týden nám v práci začal „frmol“ – tzn. skoro každý den běhání po venku. Zřejmě proto mám úbytek váhy pouze 1 kilo. Evidentně tuku ubylo víc ale zároveň narůstá svalová hmota. Ostatně CPC to dokazuje.

Můj úbytek ode dne nula je tedy: hmotnost o 7 kilogramů a CPC o 26 centimetrů. Udělal jsem si srovnávací fotografie (vlevo den nula, vpravo dnešní měření) kde jsou úbytky krásně vidět:

Zobrazeno: 179 krát