Dub 132013
 

A máme tady třetí podváděcí den. Dostal jsem se už do toho správného rytmu a dietu přestal brát jako terapii ale běžnou součást života.„Normální“ jídlo mi nechybí a to „nenormální“ – sladké, alkohol, atd. taky ne (i když… víno bych si mnohdy večer dal). Prostě vím, že v sobotu popustím uzdu a můžu co chci. A ačkoliv jsem si soboty představoval jako dny, kdy budu „hřešit“ (přežírat se, chlastat,…) abych tak řekl – do zásoby, nic takového se neděje. Snad první sobotu jsem se o to podvědomě pokoušel ale taky to nebylo nic moc. Prostě normální den. Co se týče průběžného vážení během týdne, tak to jsem vynechal. Akorát mně to stresovalo, protože hmotnost byla pořád stejná, ne-li oproti očekávání vyšší. V sobotu jsem stejně měl úbytek dvě kila.

Dnes jsem nějak nemohl spát. Od půl páté jsem si v posteli četl. Vstával jsem tedy v šest a hned provedl měření. CPC pouze dva a půl centimetrů je sice zase málo (jako minulý týden) ale 114 kg hovoří jasně. Zatím každý týden dvě kila dolů. A to jsem zatím nijak necvičil. Pouze normální každodenní pohybová aktivita a, pravda, jednou týdně jsem půl hodiny v posilovně. Je to součást mé rehabilitace po výhřezu meziobratlové ploténky. Ale tam cvičím víc na sílu než na spalování tuků. Možná proto tak malý úbytek CPC. Ještě týden to vydržím bez cvičení ať mám měsíc „v klidu“ a pak začnu. Uvidíme jestli se něco změní. Jo a taky jsem si změřil krevní tlak. Prostě paráda.

Takže teď počkám až se všichni vzbudí a hurá do jídla :-). Nebojte se. Přehánět to nebudu, ale šetřit se také ne. Není důvod…

Na snídani jsem si dal rohlíky s máslem a (už klasicky) čokokrém. Na oběd smažák s opékaným bramborem a večeřel jsem klobásy. Domácí samozřejmě. Odpoledne jsem si u bráchy dal pár piv a nějaké štamprle. No a večer u televize kofolu s rumem. Jak jsem říkal. Nešetřil jsem se.

Zobrazeno: 152 krát