3 měsíce

 Publikoval  4HT - hubneme
Čvn 152013
 

Zase jsem se odmlčel. Nebylo to z důvodu nějakého zklamání, nebo nedostatku času ale jeden víkend jsem byl na fotosraze (další velká zkouška) a druhý jsem neměl o čem psát. Je to už teď taková rutina, proto jsem se rozhodl, že budu psát jen jednou měsíčně. Tedy vždy když se i fotím.

Takže co se stalo v uplynulém období? Jak píšu výše, byl jsem na fotosraze. A tam jsem „podváděl“ už od středy. S tou bandou to ani jinak nejde. Jídlo jsem sice dodržoval nízkosacharidové ale pil jsem alkohol. Očekával jsem, že měření a vážení nebudou nic moc, a proto pro mně nebylo zklamáním, když jsem měl v sobotu stejnou hmotnost jako týden před tím. CPC jsem měl dokonce o půl centimetru víc ale to bych řekl, že je přesností měření.

Další týden už byl normálka – úbytek 2 kilogramy hmotnosti a 3 centimetry CPC. Je vidět, že pokud se dodržují pravidla, jde všechno podle plánu.

Tento týden jsem pohmatem zjistil, že nějak „tvrdnu“ 🙂 Třeba když si třeba sáhnu si na stehno, je nějaké tvrdší. Už tam nejsou takové ty měkké polštářky. Takže se teď pořád osahávám :D. Ne, že bych neměl už nikde žádné polštářky, to opravdu ne. Někde je místo polštářků pořád ještě peřina ale je to dobrý pocit pozorovat jak se mé tělo mění.

No a dnes ráno jsem zase hupsnul na váhu a změřil se. Úbytek hmotnosti „jen“ kilo a půl nebyl sice důvod k nějakému extra výskání ale CPC sedm a půl centimetrů je druhý největší úbytek. To jsou ty polštářky 🙂

Zobrazeno: 174 krát