Kvě 252013
 

Tak jsem se trochu odmlčel. Jednak to bylo zklamáním z nízkého úbytku váhy a CPC, a jednak jsem neměl moc času. Stavím boudu a kotec pro naši Báru, tak všechen čas věnuji tomu. Takže co se stalo po dobu mé nepřítomnosti :-)?

Jednou větou – nic zvláštního. Za ty dva týdny, které jsem se neozval, jsem shodil pouze jeden kilogram a 6 a půl CPC (alespoň to). Mám na to teorii – za malým úbytkem hmotnosti, bych řekl, jsou bujaré podváděcí dny. Respektive hlavně jeden podváděcí den. U přátel na Slovensku jsem to dle mého trochu přepískl. Zaprvé jsem už v pátek pil víno (a to celkem dost), a za druhé v sobotu to bylo celodenní pítí tvrdého alkoholu prokládaného pivem a večer víno. K tomu byly různé pochutiny typu kotlíkový guláš, salámy, klobásy, sýry, …  Prostě samé mňamky. Takže abych to shrnul. Ten víkend jsem měl takový přísun kalorií, se kterým se tělo vypořádávalo dva týdny. Těší mně ale, že ani po prvním týdnu jsem nepřibral.

Ale teď k dnešku. Už jako obvykle jsem ráno po hygieně provedl měření a vážení – jedním slovem klasika. Úbytek hmotnosti zase standardní dva kilogramy, CPC mínus 4 a půl centimetrů. A to jsem od začátku přestavby mého těla (místo „dieta“ jsem tomu začal říkat takhle; myslím, že je to výstižnější) necvičil ani neprováděl jinou pohybovou aktivitu, která by vedla k hubnutí. Už jsem zase klidný 🙂

 

Zobrazeno: 210 krát