Čvn 292013
 

Hurá!!! Sláva!!! Ááááá!!! Konečně!!! Po asi 15 letech jsem docent! Do – cent! Už nejsem vepř! Konečně dostanu zpátky občanku :-). Moje hmotnost klesla pod sto kilo!!!

Po dvou týdnech pomalých úbytků hmotnosti (1 a půl a 1 kilogram) jsem dnes ráno jsem pln očekávání skočil na váhu – a konečně! 99 a půl kilogramu. Je to přesně tři a půl měsíce kdy jsem skočil po hlavě do experimentu popsaném v knize Tima Ferrise Čtyřhodinové tělo.

V té době jsem vážil rovných sto dvacet kilogramů. Za tuhle dobu jsem dokázal shodit 20 a půl kilogramů hmotnosti, na obvodech (CPC – ruce, nohy, břicho a boky) 60 a půl centimentru, krevní tlak se mi z dlouhodobých hodnot okolo 140/90 upravil na velice příjemných cca 120/80 a vůbec celkově se cítím lépe. A to všechno bez jakékoliv pohybové aktivity navíc! Zatím jsem skutečně nezačal cvičit. Opravdu to funguje.

Abych byl ale objektivní, má to i svá úskalí a nevýhody. Například šatník. Před zahájením přestavby svého těla jsem si koupil nové rifle, které mi v té době byly akorát. Opasek jsem sice nosil ale jen proto, že jsem na něj zvyklý. Dnes bych bez opasku neudělal ani krok. Kalhoty by mi normálně spadly. Mohu si je natahovat plně zapnuté. I ostatní oblečení na mně visí jako na nějakém bezdomovci 🙂

Zobrazeno: 206 krát